Oto wszystkie nowe emotikony, które pojawią się jeszcze w tym roku w systemie iOS 14 polecane, ciekawostki Wideo, nowe emotikony, nowe emoji w iOS 14, nowe emoji, iOS 14  Oprócz nowych funkcji, każda większa nowa aktualizacja iOS zawiera zestaw nowych emoji. W tym roku nie może być inaczej. emoji iOS14

Oto wszystkie nowe emotikony, które pojawią się jeszcze w tym roku w systemie iOS 14

Oprócz nowych funkcji, każda większa nowa aktualizacja iOS zawiera zestaw nowych emoji. W tym roku nie może być inaczej.

Poniżej przedstawiamy Wam pełen zestaw 117 emoji, które trafią jeszcze w tym roku do systemu iOS 14.

Oto wszystkie nowe emotikony, które pojawią się jeszcze w tym roku w systemie iOS 14 polecane, ciekawostki Wideo, nowe emotikony, nowe emoji w iOS 14, nowe emoji, iOS 14  Oprócz nowych funkcji, każda większa nowa aktualizacja iOS zawiera zestaw nowych emoji. W tym roku nie może być inaczej. emojiios14 1

Nowy zestaw został zatwierdzony przez Unicode na początku tego roku. W lipcu Apple potwierdziło, że nowe emotikony zatwierdzone przez Unicode będą dostępne w iOS i iPadOS jesienią.

Zestaw 117 emotek nie pojawi się niestety w finalnej wersji iOS 14, ale dodany zostanie najprawdopodobniej dopiero w iOS 14.1 lub iOS 14.2 w październiku lub listopadzie.

Oczywiście gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry