iphone14pro onetecpl

Otwory w ekranie iPhone 14 Pro są ogromne [zdjęcie]

Wymiary iPhone 14, iPhone 14 Pro zostały zatwierdzane, więc producenci akcesoriów stworzyli już pierwsze szkła ochronne, folie i inne akcesoria.

Znany chiński producent akcesoriów, Laobang Technology, opublikował zdjęcie szkła ochronnego na ekran iPhone 14 Pro, na którym widać bardzo duże otwory na przedni aparat i dodatkowe czujniki.

Otwory w ekranie iPhone 14 Pro są ogromne [zdjęcie] ciekawostki szklo ochronne iPhone 14 Pro, szklo ochronne dla iPhone 14 Pro, szklo ochronne dla iPhone 14, szklo na erkan iPhone 14 Pro, otwory w ekranie iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  Wymiary iPhone 14, iPhone 14 Pro zostały zatwierdzane, więc producenci akcesoriów stworzyli już pierwsze szkła ochronne, folie i inne akcesoria. szklo iphone14pro
Szkło ochronne na ekran iPhone 14 Pro

W pierwszych renderach wycięcia były znacznie mniejsze. Potem pojawiła się informacja, że ​​wymiary będą większe – ostatecznie plotki się potwierdziły. Źródło przyznaje, że otwory w szkle ochronnym mogą być nieco większe niż odpowiadające im wycięcia w ekranie smartfona. Pozwoli to uniknąć problemów przy przyklejaniu szkła z lekkim przesunięciem. Jednak różnica raczej nie będzie znacząca.

Warto przypomnieć, że w 2017 roku wszyscy śmiali się z notcha w iPhone X, ale w efekcie na rynku pojawiło się wiele klonów smartfonów z systemem operacyjnym Android. Czy Apple uda się ponownie ustanowić trend, dowiemy się w niedalekiej przyszłości. W każdym razie mało znani producenci z pewnością wypuszczą smartfony w tym wyglądzie.

Sądząc po niezwykle wąskiej czarnej ramce wokół szkła ochronnego, ramka ekranu iPhone’a 14 Pro powinna zostać zmniejszona w porównaniu do swojego poprzednika.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry