OWC zapowiedziało nowe pamięci flash dla MacBook Pro i Macbook Air ciekawostki pamięć flash, OWC, MacBook  Other World Computing (OWC) uruchomiło nową linię dysków SSD, które pozwolą na zwiększenie powierzchni dyskowej MacBooka Pro i Air, w szczególności modeli z 2013 roku i nowszych. Dyski SSD Aura PCIe oferują 480GB lub 1 TB pojemności na dane użytkownika. macbooair

OWC zapowiedziało nowe pamięci flash dla MacBook Pro i Macbook Air

Other World Computing (OWC) uruchomiło nową linię dysków SSD, które pozwolą na zwiększenie powierzchni dyskowej MacBooka Pro i Air, w szczególności modeli z 2013 roku i nowszych. Dyski SSD Aura PCIe oferują 480GB lub 1 TB pojemności na dane użytkownika.

Można zamówić sam dysk, choć producent razem z nim dostarcza potrzebne do wymiany narzędzia. Są nimi śrubokręt Torx T5 i Pentalobe P5, które pozwolą użytkownikowi wyjąć stary dysk i wymienić na nowszy i pojemniejszy od fabrycznego. W Upgrade Kit jest również Envoy Pro, które pozwala na umieszczenie starego dysku w obudowie i używać go, jako dysku zewnętrznego. Wtedy transfer danych wynosi 355 MB/s.

OWC zapowiedziało nowe pamięci flash dla MacBook Pro i Macbook Air ciekawostki pamięć flash, OWC, MacBook  Other World Computing (OWC) uruchomiło nową linię dysków SSD, które pozwolą na zwiększenie powierzchni dyskowej MacBooka Pro i Air, w szczególności modeli z 2013 roku i nowszych. Dyski SSD Aura PCIe oferują 480GB lub 1 TB pojemności na dane użytkownika. iTunes

 

MacBook Aura kosztuje 347,99$ (1725 zł) za dysk o pojemności 480GB i 597,99$ (2355 zł) za 1 TB. Zestawy narzędzi i obudowa na stary dysk kosztują 399$ (1570 zł) i 649$ (2555 zł). Wszystko można już zamawiać na stronie producenta, a wysyłka ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry