Paski do Apple Watch znikają ze sklepów. Czy ma to związek z premierą nowego modelu? ciekawostki   Apple usunęło ze swojego sklepu aż 14 pasków dedykowanych Apple Watch i od teraz widnieją tylko jako wyprzedane. AppleWatchSeries3

Paski do Apple Watch znikają ze sklepów. Czy ma to związek z premierą nowego modelu?

Apple usunęło ze swojego sklepu aż 14 pasków dedykowanych Apple Watch i od teraz widnieją tylko jako wyprzedane.

Podejrzewam, że ma to związek z nadchodzącą premierą kolejnej generacji zegarka i nowych pasków.

Paski do Apple Watch znikają ze sklepów. Czy ma to związek z premierą nowego modelu? ciekawostki   Apple usunęło ze swojego sklepu aż 14 pasków dedykowanych Apple Watch i od teraz widnieją tylko jako wyprzedane. AW4

Najpierw zauważył to użytkownik Reddita (ScaniaCB80), a portal MacRumors zdołał potwierdzić tę informację. Pewnie nikt nie spodziewał się tak nagłej zmiany i usunięcia wielu pasków z oferty, choć z każdą nową wersją zegarka pojawiały się nowe paski.

Usunięto następujące modele:

  • Sportową pętlę: Marine Green, Hot Pink, Flashlight, Tahoe Blue, Midnight Fog (Nike i Cargo Khaki (Nike)
  • Sportową opaskę: Marine Green, Sky Blue, Denim Blue, Red Raspberry, Lemonade, Cargo Khaki/Black (Nike), Barely Rose/Pearl Pink (Nike) i Black/White (Nike)

Apple Watch Series 4 powinien pojawić się już tej jesieni i zostanie zapowiedziany razem z nowymi modelami iPhone’a. Tym razem możemy spodziewać się zmiany wyglądu zegarka, który powinien być widoczny z przodu za sprawą węższych ramek wokół ekranu. Ponadto Series 4 przestanie mieć fizyczne przyciski i będą podobne do tego wprowadzonego w iPhonie 7.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top