Paski Hermes w końcu dostępne w oddzielnej sprzedaży ciekawostki Paski Hermes, pasek Hermes, ile kosztuje pasek hermes, Hermes, gdzie kupić pasek hermes, cena hermes, Apple Watch, Apple  Apple i francuski dom mody Hermes ogłosiły, że pojawią się nowe warianty kolorystyczne pasków dedykowanych Apple Watch. paski

Paski Hermes w końcu dostępne w oddzielnej sprzedaży

Apple i francuski dom mody Hermes ogłosiły, że pojawią się nowe warianty kolorystyczne pasków dedykowanych Apple Watch.

Dostępne są 4 nowe kolory i co najlepsze, można je kupić oddzielnie, nie trzeba kupować specjalnej edycji urządzenia noszonego z Cupertino.

Paski będą dostępne w sprzedaży od 19 kwietnia w outletach Elle, a także sklepach stacjonarnych i internetowych Apple. Hermes zaktualizowało nawet dedykowaną stronę o nowe warianty i ich sugerowane ceny.

Paski Hermes w końcu dostępne w oddzielnej sprzedaży ciekawostki Paski Hermes, pasek Hermes, ile kosztuje pasek hermes, Hermes, gdzie kupić pasek hermes, cena hermes, Apple Watch, Apple  Apple i francuski dom mody Hermes ogłosiły, że pojawią się nowe warianty kolorystyczne pasków dedykowanych Apple Watch. Zrzut ekranu 2016 04 08 o 09.10.54

Ceny zaczynają się od 340$ za pasek do 38 mm i 42 mm modelu. Akcesorium dla 42 mm wariantu Apple Watcha dostępne są w następujących kolorach: niebieskim, brązowym, pomarańczowym i czarnym, a 38 mm paski do wymienionych kolorów dodają jeszcze biały i niebieski (pecock blue).

Wersja Double Tour jest dostępna w tych samych kolorach, ale jej cena jest zdecydowanie wyższa (490$) w przypadku obydwu rozmiarów zegarka. Jeżeli ktoś ma za dużo pieniędzy, może zdecydować się na zakup modelu Cuff, kosztującego 690$.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry