apple

Październikowa konferencja Apple będzie pełna nowości

Wszyscy czekają na wrzesień i prezentację iPhone 14 i Apple Watch 8, ale tegoroczny październikowy event również może być pełen nowości.

Co firma z Cupertino zaprezentuje światu w październiku 2022 roku?

Nowy iPad Pro

Październikowa konferencja Apple będzie pełna nowości ciekawostki październikowa konferencja apple, konferencja 2022, Apple  Wszyscy czekają na wrzesień i prezentację iPhone 14 i Apple Watch 8, ale tegoroczny październikowy event również może być pełen nowości. iPadPro

Oczekuje się, że nowy iPad Pro będzie wyposażony w procesor Apple M2. Tablet pojawi się w dwóch wielkościach: jedna z 11-calowym ekranem LCD, a druga z 12,9-calowym ekranem miniLED. Apple może wprowadzić do nowych tabletów łączność MagSafe. Poza tym iPad Pro 2022 może mieć też lepszy czas pracy na baterii.

iPad 10. generacji

Październikowa konferencja Apple będzie pełna nowości ciekawostki październikowa konferencja apple, konferencja 2022, Apple  Wszyscy czekają na wrzesień i prezentację iPhone 14 i Apple Watch 8, ale tegoroczny październikowy event również może być pełen nowości. iPad 10

Sporo nowych funkcji ma się pojawić w tym “budżetowym” modelu. O ile nie będzie żadnych niespodzianek, iPad 10. generacji będzie wyglądał bardzo podobnie do iPada Air, ponieważ urządzenie będzie miało płaskie ramki i nie będzie już charakteryzowało się wzornictwem z ostatnich generacji.

Następnie oczekuje się, że nowy iPad 10 zaoferuje port USB-C, co pozwoli na dostosowanie go do całej gamy iPadów sprzedawanych obecnie przez Apple. Zastąpienie portu Lightning oznacza również, że oryginalny Apple Pencil nie będzie już działał na iPadzie 10. Użytkownicy będą więc musieli kupić Apple Pencil nowej generacji, który nie jest ładowany przez port Lightning, ale przez połączenie magnetyczne.

Inne plotki sugerują, że urządzenie będzie wyposażone w 10,5-calowy wyświetlacz. Oprócz zmian w designie, iPad 10. generacji ma integrować układ A14 Bionic oraz wspierać 5G dla modeli Cellular.

Nowy Mac M2

Październikowa konferencja Apple będzie pełna nowości ciekawostki październikowa konferencja apple, konferencja 2022, Apple  Wszyscy czekają na wrzesień i prezentację iPhone 14 i Apple Watch 8, ale tegoroczny październikowy event również może być pełen nowości. M2

Apple pracuje nad wersjami Mac mini, Mac Pro i MacBook Pro z chipem M2, więc przynajmniej dwa z tych modeli mogą zostać zaprezentowane w październiku. Samo Apple już zapowiedziało, że pracuje nad nowym Mac Pro. Według Bloomberga, 14- i 16-calowy MacBook Pro nowej generacji może zostać ogłoszony w październiku. Jest też spora szansa na Mac mini M2, który zastąpiłby model Intela znajdujący się jeszcze na liście.

iPadOS 16 i macOS Ventura

Październikowa konferencja Apple będzie pełna nowości ciekawostki październikowa konferencja apple, konferencja 2022, Apple  Wszyscy czekają na wrzesień i prezentację iPhone 14 i Apple Watch 8, ale tegoroczny październikowy event również może być pełen nowości. iPadOS16

Podczas gdy iOS 16, watchOS 9 i tvOS 16 mają zostać wydane kilka dni po wrześniowym wydarzeniu, premeira systemów iPadOS 16 i macOS Ventura będzie opóźnione i aktualizacja zostanie wydana dopiero w październiku. iPadOS 16 i macOS Ventura mają wiele wspólnych funkcji, takich jak Stage Manager. To właśnie problemy z tą funkcjonalnością skłoniły Apple do przesunięcia premiery obu wersji o kilka tygodni.

A Wy co chcielibyście zobaczyć na październikowym wydarzeniu Apple?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top