Peek performance. Wiosenna konferencja Apple już 8 marca ciekawostki wiosenna konferencja Apple, Prezentacja iPhone SE 3, 2022  To już oficjalnie. Wiosenna konferencja Apple na której zobaczymy iPhone S~E 3 i nie tylko obędzie się we wtorek 8 marca 2002 roku. konf 1300x700

Peek performance. Wiosenna konferencja Apple już 8 marca

To już oficjalnie. Wiosenna konferencja Apple na której zobaczymy iPhone S~E 3 i nie tylko obędzie się we wtorek 8 marca 2002 roku.

Na konferencji, która obędzie się w formie wirtualnej i dostępna będzie na YouTube oraz na stronie apple.com powinny pojawić się nowe iPady Pro, iPhone SE 3, a także nowe MacBooki.

Peek performance. Wiosenna konferencja Apple już 8 marca ciekawostki wiosenna konferencja Apple, Prezentacja iPhone SE 3, 2022  To już oficjalnie. Wiosenna konferencja Apple na której zobaczymy iPhone S~E 3 i nie tylko obędzie się we wtorek 8 marca 2002 roku. 1@2x 1

Start konferencji przewidziany jest na godzinę 19.

Pamiętajcie aby być tego dnia z nami. Postaramy się jak najszybciej poinformować Was o wszystkich nowościach jakie zostaną zaprezentowane.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry