pegatron

Pegatron ogranicza produkcję iPhone’a z powodu obostrzeń

Pegatron, jeden z partnerów montażowych Apple iPhone, zgłosił problemy z produkcją gadżetów w fabryce w Szanghaju z powodu kolejnych obostrzeń w Chinach.

Ograniczenia mogą poważnie zaszkodzić produkcji iPhone’ów i innych urządzeń. Pegatron twierdzi, że analitycy powinni obniżyć swoje prognozy, ponieważ produkcja komunikacji i elektroniki użytkowej w tym kwartale będzie poniżej szacunków z powodu obostrzeń.

Pegatron ogranicza produkcję iPhone'a z powodu obostrzeń ciekawostki Pegatron  Pegatron, jeden z partnerów montażowych Apple iPhone, zgłosił problemy z produkcją gadżetów w fabryce w Szanghaju z powodu kolejnych obostrzeń w Chinach. foxconn 1

W kwietniu Pegatron musiał zawiesić działalność swoich fabryk w Szanghaju i Kunshan.

Dla przypomnienia dodamy że firma składa co roku od 20% do 30% wszystkich modeli iPhone’a, ale nie jest jasne, jaki będzie to wyglądało w 2022 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry