Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. pendrive 1

Pendrive HyperX Savage 64GB – test i recenzja

Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4.

Pewnie z udostępnionym mi HyperX Savage 64GB za jakiś czas będzie podobnie, jednak ten produkt ma USB 3.1 wstecznie kompatybilne z 3.0, co sprawia, że jest szybszy od obecnie używanego przeze mnie pendrive’a.

Testowana przeze mnie pamięć dostępna jest w paru konfiguracjach, a ja dostałem najmniejszą (64GB), warto nadmienić, że jest ona wstecznie kompatybilna z USB 3.0 i 2.0 i z wieloma systemami operacyjnymi, wliczając w to macOS i ChromeOS.

Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. IMG 0937

Zazwyczaj nie przywiązuje uwagi do wyglądu przenośnej pamięci, ponieważ większość czasu leży w szufladzie biurka, ale walory estetyczne HyperX Savage są zniewalające. Logo w kształcie litery X jest metalowe, a reszta obudowy plastikowa. Poza nim w opakowaniu znajdziemy nalepkę i smycz na klucze, dzięki niej możemy przypiąć go do kluczy lub jakiegoś urządzenia, z którego korzystamy codziennie.

Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. IMG 0953

Wydajność HyperX Savage 64GB testowałem głównie darmową wersją programu HDTune, więc nie mogłem wykonać niektórych testów. Według producenta sprzęt dysponuje szybkością odczytu danych na poziomie 350MB/s, podczas gdy jego prędkość zapisu danych wynosi zaledwie 180MB/s, 250MB/s osiągają modele z pamięcią 128GB i wyższą.

Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. USB 3.0 dostęp do plików odczyt 1477148975229 Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. USB 3.0 HXS64GB odczyt 1477149033644

HD Tune to prawdziwy kombajn, możemy nim nie tylko sprawdzić wydajność pamięci, ale również szukać uszkodzonych sektorów, sprawdzić żywotność, usunąć bezpiecznie dane i wiele więcej.

Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. USB 2.0 HXS64GB dodatkowe testy 1477149072020 Pendrive HyperX Savage 64GB - test i recenzja recenzje, akcesoria test, Specyfikacja, Recenzja, pendrive HyperX Savage, pendrive, HyperX Savage 64 gb, HyperX Savage, gdzie kupić, cena Przenośne pamięci masowe od czasu do czasu mogą okazać się przydatne i nadal ich używam, choć ostatnio wszystko sprowadza się do przechowywania na jednej z nich materiałów do wydruku lub zrzutów ekranowych z gier na PlayStation 4. HDTune HXS64GB odczyt USB 2.0 1477149174657

Odczyt danych w przypadku USB 2.0 wyniósł 38,1MB, a średnia prędkość to 33,3MB/s, podczas gdy czas dostępu wynosił 0,635ms. Wybierając USB 3.0 prędkość odczytu wzrasta do prawie 200MB/s.

Podsumowanie

Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was decydują się na przenośne dyski twarde, ale są one nieporęczne w przeciwieństwie do HyperX Savage. Pewnie wydaje wam się, że kupienie kieszeni i włożenie do niej dysku SSD zmieni sytuację? Być może na chwile, ale on również może ulec uszkodzeniu.

Od dawna cenię produkty firmy Kingston i HyperX, przede wszystkim za łatwą instalację, podczas której nie występują żadne problemy. Wiem, że udostępniony mi produkt spędzi ze mną sporo czasu i wtedy okaże się, czy może być długowieczny. Mam tylko nadzieję, że będę mógł na niego liczyć w każdym momencie.

Za:

 • przystępna cena
 • łatwa instalacja
 • zbalansowane możliwości (prędkość odczytu i zapisu danych)
 • stylowe wykonanie
 • poręczność

Przeciw:

 • przesyłanie większych plików trwa zdecydowanie za długo
 • niekompatybilny z PlayStation 4 (przynajmniej w moim przypadku)

Produkt do testów dostarczył HyperX.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top