phil

Phil Schiller usunął swoje konto na Twitterze

Phil Schiller dezaktywował swoje konto na Twitterze po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce na platformie, której właścicielem jest Elon Musk.

Schiller często wykorzystywał swoje konto do promocji nowych produktów, usług, oprogramowania i inicjatyw Apple oraz interakcji z klientami. Jak zauważył na Twitterze Mark Gurman z Bloomberga, konto Schillera zostało usunięte. Konto miało ponad 264 tys. followersów i zostało założone w listopadzie 2008 roku.

Phil Schiller usunął swoje konto na Twitterze ciekawostki Twitter, phil schiller  Phil Schiller dezaktywował swoje konto na Twitterze po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce na platformie, której właścicielem jest Elon Musk. schiller 1

Nie ma oficjalnego wyjaśnienia, dlaczego Schiller zamknął konto, ale Twitter przeszedł wiele zmian od czasu przejęcia platformy przez Elona Muska, co mogło skłonić Schillera do podjęcia takiej decyzji.

W ostatnim wywiadzie CEO Tim Cook wypowiedział się na temat przyszłości Twittera i relacji platformy social media z Apple. Podczas wywiadu Cook powiedział, że ma nadzieję, iż Twitter utrzyma swój standard umiaru pod nowym kierownictwem.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top