Phil Schiller wyjaśnia co oznaczają litery ?R? i ?S? w nazwach najnowszych iPhone'ów polecane, ciekawostki phil schiller, phil, iPhone XS, iphone xr, co oznacza s w nazwie iphone, co oznacza r w nazwie iPhone, Apple  Zastanawialiście się kiedyś co mogą oznaczać litery ?S? i ?R? w nazwach najnowszych iPhone?ów? Phil Shiller w ostatnim z wywiadów dla Engadget wyjaśnia co znaczą te tajemnicze oznaczenia. iPhoneXR etui

Phil Schiller wyjaśnia co oznaczają litery ?R? i ?S? w nazwach najnowszych iPhone’ów

Zastanawialiście się kiedyś co mogą oznaczać litery ?S? i ?R? w nazwach najnowszych iPhone?ów? Phil Shiller w ostatnim z wywiadów dla Engadget wyjaśnia co znaczą te tajemnicze oznaczenia.

Phil Schiller wyjaśnia co oznaczają litery ?R? i ?S? w nazwach najnowszych iPhone'ów polecane, ciekawostki phil schiller, phil, iPhone XS, iphone xr, co oznacza s w nazwie iphone, co oznacza r w nazwie iPhone, Apple  Zastanawialiście się kiedyś co mogą oznaczać litery ?S? i ?R? w nazwach najnowszych iPhone?ów? Phil Shiller w ostatnim z wywiadów dla Engadget wyjaśnia co znaczą te tajemnicze oznaczenia. schiller

Otóż Phil zapytany co oznaczają litery ?R? i ?S? w nazwach najnowszych iPhone?ów odpowiedział, że uwielbia samochody, najbardziej te szybkie w specjalnych wersjach z turbodoładowaniem, a jak wiemy litery ?R? i ?S? to litery, które używane są do oznaczeń takich właśnie samochodów sportowych, tych wyróżniających się od innych modeli.

“I love cars and things that go fast, and R and S are both letters used to denote sport cars that are really extra special.”

No i ok.

Jeśli jesteście ciekawi i chcielibyście przeczytać cały wywiad z Philem,  to zapraszam Was na stronę engadget.com – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry