OneTech10.05.2019
Philips Hue, GerdaLock V3 i inne, czyli 6 niezwykle przydatnych produktów inteligentnego domu opartych na technologii HomeKit

Każdy z nas lubi urządzenia zgodne z HomeKit. Prawda? Dlatego poniżej przygotowaliśmy dla Was sześć tych, które cieszyły się w ubiegłym miesiącu ogromnym zainteresowanem w zaprzyjaźnionym z nami sklepie internetowym.

W ThinkStore, bo o tym sklepie mowa zajdziecie (mnóstwo) urządzeń inteligentnego domu opartych na technologii HomeKit z kategorii takich jak: oświetlenie / bezpieczeństwo / ogrzewanie / zasilanie / zdrowie / ogród.

Poniżej mamy dla Was kilka przykładów niezwykle przydatnych produktów:

Koogeek O1EU – inteligentna listwa zasilająca z HomeKit

Inteligentna listwa zasilająca Koogeek O1EU z HomeKit zasila jednocześnie nawet trzy urządzenia elektroniczne i trzy urządzenia zasilane przez USB.

Dowiedz się więcej – tutaj.

GerdaLock V3 HomeKit Zamek do drzwi

Zamek GERDALOCK V3 HomeKit można sterwać z iPhone’a, Apple Watch, iPada, MacBooka oraz za pomocją Siri, np. “Hey Siri, unlock the door”.Dowiedz się więcej – tutaj.

Inteligentny system nawadniana Elgato EVE Aqua HomeKit

Eve Aqua zamienia kran ogrodowy w inteligentny system nawadniania, który może być automatycznie włączany lub wyłączany za pomocą iPhone’a, Siri lub wbudowanego przycisku.Dowiedz się więcej – tutaj.

Philips Hue zewnętrzny czujnik ruchu – HomeKit

Czujnik zewnętrzny Philips Hue został specjalnie zaprojektowany pod kątem wilgotnych miejsc i przeszedł rygorystyczne testy, które potwierdziły jego właściwości. Klasyfikacja IP54 oznacza odporność na bryzganie wody z dowolnego kierunku. Produkt wytrzyma działanie silnego deszczu i innych warunków pogodowych.Dowiedz się więcej – tutaj.

Lampa biurkowa Philips Hue Play HomeKit

Podłużną lampę Philips Hue Play można zamontować na ścianie lub telewizorze, położyć płasko na dowolnej powierzchni lub postawić pionowo. To uniwersalne inteligentne źródło światła doskonale podkreśla charakter wszystkich salonów, przestrzeni rozrywkowych lub pomieszczeń multimedialnych.Dowiedz się więcej – tutaj.

Eve Smoke – czujnik dymu HomeKit

Eve Smoke to Twój najlepszy alarm przeciwpożarowy, który wyświetli Ci wszystkie najważniejsze informacje na iPhone, dzięki czemu możesz być spokojny o swoje mieszkane, nawet jeśli przebywasz na drugim końcu świata. Certyfikowane urządzenie zabezpieczające, na którym możesz polegać przez lata.


Dowiedz się więcej – tutaj.

Wszystkie produkty HomeKit znajdziesz w sklepie ThinkStore pod tym linkiem.

Na koniec

Warto również wiedzieć, że ThinkStore jako jedyny sklep w Polsce, świadczy zdalną pomoc, która może Ci pomóc w podłączeniu i konfiguracji Twoich nowych urządzeń HomeKit. ThinkStore może je nawet skonfigurować (zdalnie, online) oraz pomóc rozwiązać problemy napotkane w czasie użytkowania sprzętu. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl