OneTech11.06.2020
Photoshop Camera, darmowa aplikacja Adobe z dużą ilością inteligentnych filtrów do zdjęć

Po ośmiu miesiącach testów wersji beta firma Adobe oficjalnie wydała bezpłatną aplikację Photoshop Camera na iOS i Android.

Podobnie jak wiele innych aplikacji, Photoshop Camera skupia się na dodawaniu filtrów i efektów do zdjęć przed lub po ich wykonaniu. Do wyboru jest ponad 80 niestandardowych filtrów i efektów.

W aplikacji kluczową rolę ogrywa sztuczna inteligencja. Aplikacja korzysta z rozszerzonej rzeczywistości, aby natychmiast pokazać wynik przetwarzania, który zazwyczaj wygląda naprawdę imponująco. Podczas robienia zdjęć aplikacja może również automatycznie ulepszać takie atrybuty, jak oświetlenie i ostrość. W przypadku selfie grupowego aplikacja rozpoznaje położenie każdego obiektu w celu wyeliminowania zniekształceń.

Dla Adobe celem jest także wprowadzenie ludzi do ekosystemu za pomocą mniejszych i prostszych aplikacji, w nadziei, że zostaną one przekształcone w płatne profesjonalne narzędzia.

Program Photoshop Camera jest dostępny w App Store oraz w Google Play za darmo, ale niestety zawiera zakupy wewnątrz aplikacji. Linki do aplikacji poniżej.

‎Photoshop Camera Photo Effects
‎Photoshop Camera Photo Effects
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl