Piąta beta macOS Monterey 12.3 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.3 beta 5  macOS Monterey 12.3 beta 5, czyli piąta beta systemu macOS 12.3 jest już dostępna dla programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej. macos12.3 1300x700

Piąta beta macOS Monterey 12.3 dostępna

macOS Monterey 12.3 beta 5, czyli piąta beta systemu macOS 12.3 jest już dostępna dla programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać już piątą wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pomocą aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Co nowego w macOS Monterey 12.3 beta 5

Piąta beta macOS Monterey 12.3 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.3 beta 5  macOS Monterey 12.3 beta 5, czyli piąta beta systemu macOS 12.3 jest już dostępna dla programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej. Monterey 1 1

Tego w tej chwili nie wiemy co nowego pojawiło się w piątej becie, ale najprawdopodobniej system skupia się jedynie na poprawkach błędów. Dla przypomnienia dodamy, że w pierwszej wersji systemu dodana została funkcja Universal Control.

Właśnie zabieramy się za instalację. Gdy tylko system pojawi się na naszym komputerze od razu poinformujemy Was o wszystkich nowościach. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych większych i istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Dziś wydana została także piąta beta iOS 15,4 i iPadOS 15.4.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top