Pictar - dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a ciekawostki Pictar, lustrzanka, iPhone, Akcesoria  Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne? aparat

Pictar – dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a

Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne?

Niektóre z nich ciężko zdobyć, ale Miggo niedługo wyda Pictar, który wprowadzi manipulatory z lustrzanek do iPhone’a 4 i nowszych, poza modelami 6 Plus.

Nie znajdziecie żadnego przełącznika Bluetooth ani portu Lightning, ponieważ akcesorium komunikuje się ze sprzętem przy pomocy ultradźwięków. Wszystkie operacje (przybliżenie, wykonanie zdjęcia, zmiana czułości) są przypisane do tonów o wysokiej częstotliwości. iPhone może ich nasłuchiwać dopiero po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji mobilnej, a wtedy wszystko wykonuje tak, jak opisuje to startup. Najważniejsze, że kombinacja niesłyszanego dźwięku z odpowiednim algorytmem sprawia, że wykonywanie zdjęć nie odbija się negatywnie na żywotności baterii.

Pictar - dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a ciekawostki Pictar, lustrzanka, iPhone, Akcesoria  Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne? pobrane Pictar - dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a ciekawostki Pictar, lustrzanka, iPhone, Akcesoria  Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne? pictar01 ed

Osobiście nie miałem jeszcze do czynienia z LG G5 i modułem Cam Plus, ale wydaje mi się, że Pictar jest bardziej rozbudowany. Oprócz dwustopniowego spustu migawki są dostępne 3 tarcze fizyczne: jedna z nich służy do przybliżenia, kolejna do kompensacji ekspozycji, a ostatnia odpowiada za zmianę scenerii. Co więcej, wszystkie te przyciski są konfigurowalne i możemy im przypisać inne funkcje w zależności od naszych potrzeb. Wtedy możemy manipulować balansem bieli lub szybkością migawki. W połączeniu z dobrym statywem można będzie z tym zdziałać cuda.

Pictar - dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a ciekawostki Pictar, lustrzanka, iPhone, Akcesoria  Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne? P1010105 Pictar - dodaj manipulatory z lustrzanki do prawie każdego iPhone`a ciekawostki Pictar, lustrzanka, iPhone, Akcesoria  Od dłuższego czasu jest wiele akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym Apple, które pomagają wykonać lepsze zdjęcia niż normalnie. Pytanie tylko, czy rzeczywiście są przydatne? P1010104

Pictar jest bardzo lekki i większość użytkowników korzystających z lustrzanek szybko przyzwyczai się go kontrolować. Nawet jego wygląd jest niczego sobie, srebrno ? czarny kolor nawiązuje do sprzętu Nikona lub Olympusa, ale przez jego rozmiary na pewno nie włożycie go do kieszeni. Wymiary akcesorium pozwalają na umieszczenie w nim dwóch baterii AA, a czas pracy wynosi wtedy od 6 do 8 miesięcy na jednej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry