Piękny koncept iPhone 14 Pro bez notcha ciekawostki Wizja, koncept, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Widzieliśmy już wiele koncepcji dotyczących tego, jak będą wyglądać iPhone’y, które Apple wyda w tym roku. W dzisiejszym artykule skupimy się na modelach z wyższej półki – iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. iPhone14 1300x700

Piękny koncept iPhone 14 Pro bez notcha

Widzieliśmy już wiele koncepcji dotyczących tego, jak będą wyglądać iPhone’y, które Apple wyda w tym roku. W dzisiejszym artykule skupimy się na modelach z wyższej półki – iPhone 14 Pro i 14 Pro Max.

na poniższym wideo iPhone 14 Pro i 14 Pro Max mają nowe wcięcie w ekranie, ulepszony aparat, pojemniejsza baterię z dłuższą żywotnością i wiele innych funkcji. Autorem konceptu jest #iosbetanews

Dla przypomnienia dodamy, że w tym roku Apple zastąpi „notcha” małym wycięciem w kształcie fasoli (lub pigułki, jak piszą zagraniczni koledzy). Między wycięciem a krawędzią przedniej ramki pojawi się mały pasek wyświetlacza. Stanie się tak jednak tylko w przypadku modeli Pro. Tańsze modele 14 i 14 Max – zachowają design iPhone’a 13 i zostaną wydane z „notchem”. W ten sposób różnica między modelami będzie bardziej oczywista. Uważa się, że ten ruch pomoże Apple lepiej sprzedawać droższe modele.

Więcej na temat wyglądu najnowszszych smartfonów możecie przeczytać w poniższym wpisie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry