ipadprooled

Pierwsza koncepcja nowego iPad Pro z ekranem OLED

W sieci pojawiła się pierwsza koncepcje przyszłych modeli iPad Pro z ekranem OLED, które podobno mają ukazać się w 2024 roku. Jak Wam się podoba?

Użytkownik Twittera theartistchair zwizualizował wszystkie zmiany, które wymienił Ross Young, szef firmy analitycznej DSCC. Zdjęcia pokazują, jak mogłyby wyglądać przyszłe modele iPada Pro 11,1 i 13 cali – najprawdopodobniej Apple powiększy ekrany zmniejszając ramki, a z tyłu pojawią się większe czujniki aparatu, jak w smartfonach z serii iPhone 14.

Pierwsza koncepcja nowego iPad Pro z ekranem OLED ciekawostki iPad Pro z ekranem OLED, iPad Pro OLED  W sieci pojawiła się pierwsza koncepcje przyszłych modeli iPad Pro z ekranem OLED, które podobno mają ukazać się w 2024 roku. Jak Wam się podoba? ipadpro2 Pierwsza koncepcja nowego iPad Pro z ekranem OLED ciekawostki iPad Pro z ekranem OLED, iPad Pro OLED  W sieci pojawiła się pierwsza koncepcje przyszłych modeli iPad Pro z ekranem OLED, które podobno mają ukazać się w 2024 roku. Jak Wam się podoba? ipadpro3 Pierwsza koncepcja nowego iPad Pro z ekranem OLED ciekawostki iPad Pro z ekranem OLED, iPad Pro OLED  W sieci pojawiła się pierwsza koncepcje przyszłych modeli iPad Pro z ekranem OLED, które podobno mają ukazać się w 2024 roku. Jak Wam się podoba? ipadpro1

Warto zauważyć, że Yang wielokrotnie ujawniał dokładne cechy gadżetów Apple na kilka miesięcy przed ich ogłoszeniem, więc to źródło budzi zaufanie.

Niestety, inne szczegóły dotyczące tabletów nie są jeszcze znane.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top