publiczna beta iOS 15.2

Pierwsza publiczna beta iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dostępna

Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dlaczego? Kilka chwil temu, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.4 i iPadOS 15.4.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS. 

Publiczna beta iOS 15.4 | iPadOS 15.4 – czy instalować?

Pierwsza publiczna beta iOS 15.4 i iPadOS 15.4 dostępna ciekawostki Update, publiczna beta iOS 15.4, jak zainstalowac publiczna bete iOS 15.4, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dlaczego? Kilka chwil temu, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.4 i iPadOS 15.4. ios15

Naszym zdaniem śmiało możecie instalować. Po jednym dniu użytkowania nie zauważyliśmy żadnych problemów z działaniem systemu. Telefon się nie zawiesza, aplikacje działają. Z baterią także jest wszystko ok. Aby zapisać się beta testów iOS 15 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Jeśli chodzi o nowości to przypominamy, że iOS 15.4 umożliwia między innymi korzystać z Face ID w maseczce, pojawiła się opcja szybkiego dodania karty szczepień COVID-19 do iPhone. Uruchomiono także długo przez wszystkich wyczekiwaną opcję Universal Control oraz dodano kilkanaście nowych emoji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top