publiczna beta iOS 15.2

Pierwsza publiczna beta systemu iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dostępna do pobrania

Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.2 i iPadOS 15.2.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS. 

Nowości i zmiany w iOS 15.2 beta

Pierwsza publiczna beta systemu iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dostępna do pobrania polecane, ciekawostki Update, publiczna beta systemu iOS 15.2, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.2 i iPadOS 15.2. iOS15 publiczna

Zmian jest kilka. Uruchomiono funkcję “Raport prywatności w aplikacji” oraz wydłużono do 8 sekund czas uruchomienia SOS. Więcej na temat nowych systemów możecie przeczytać poniżej.

Publiczna beta iOS 15.2 / iPadOS 15.2 – czy instalować?

Pierwsza publiczna beta systemu iOS 15.2 i iPadOS 15.2 dostępna do pobrania polecane, ciekawostki Update, publiczna beta systemu iOS 15.2, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.2 i iPadOS 15.2. iOS15.2 3

Naszym zdaniem śmiało możecie instalować. Po jednym niu użytkowania nie zauważyliśmy żadnych problemów z działaniem systemu. Telefon się nie zawiesza, aplikacje działają. Z baterią także jest wszystko ok. Aby zapisać się beta testów iOS 15 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top