Pierwsza tapeta z iPhoneOS 14 dostępna do pobrania polecane, ciekawostki tapeta z iPhoneOS 14, tapeta z iPadOS 14, iPhoneOS 14  Im bliżej konferencji Apple, tym więcej w sieci pojawia się przecieków na temat nowych systemów. Dziś mamy dla Was jedną z zapewne wielu nowych tapet jakie pojawią się w iPhoneOS 14 oraz iPadOS 14. iOS14 7

Pierwsza tapeta z iPhoneOS 14 dostępna do pobrania

Im bliżej konferencji Apple, tym więcej w sieci pojawia się przecieków na temat nowych systemów. Dziś mamy dla Was jedną z zapewne wielu nowych tapet jakie pojawią się w iPhoneOS 14 oraz iPadOS 14.

Użytkownik blue_kanikama zamieścił na Twitterze tapetę z nowego systemu iPhoneOS 14 i iPadOS 14. Jest to tapeta, która pojawi się w aplikacji Zdrowie, a nie na ekranie głównym. Sugeruje to, że nowy system po raz pierwszy doda obsługę tapet w aplikacji Zdrowie. Informacja oraz sama tapeta w naszej ocenie jest prawdziwa, ponieważ blue_kanikama zamieszczał w ostatnim czasie bardzo dużo informacji na temat nowych systemów, które okazały się prawdziwe.

Jeśli chodzi o dostępność iPhoneOS 14 beta 1 i iPadOS 14 beta 1, to naprawdopodobniej nowy system będzie dostępny do pobrania zaraz po zakończeniu się keynote. Instalacja możliwa będzie za pomocą specjalnego profilu programisty.

Więcej na temat najnowszego systemu firmy Apple znajdziecie klikając w poniższy link:

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry