Apple Card

Pierwsze etui dla Apple Card już dostępne w sprzedaży

Zaraz po wprowadzeniu na rynek Apple Card, gigant z Cupertino opublikował specjalne instrukcje dotyczące właściwej obsługi karty Apple. Pamiętacie?

W instrukcji znalazły się informacje o tym ,że aby zachować kartę w ?dobrej formie?, należy okresowo wycierać ją ściereczką z mikrofibry, i żeby w żadnym wypadku nie wkładać jej do skórzanego portfela, czy kieszeni spodni.

Dla tych wszystkich osób, które nie chcą tego robić na ratunek przychodzą specjalne etui, które już są do kupienia. Ja trafiłem na dwa. Zobaczcie je poniżej.

Pierwsze z nich to ?drewniana skrzynka? w której umieszczamy kartę.

Pierwsze etui dla Apple Card już dostępne w sprzedaży polecane, ciekawostki Wideo, pokrowiec dla karty Apple, etui dla Apple Card, apple card, Apple  Zaraz po wprowadzeniu na rynek Apple Card, gigant z Cupertino opublikował specjalne instrukcje dotyczące właściwej obsługi karty Apple. Pamiętacie? etui 525x350

Cena jest zależna od materiału z jakiego jest etui wykonane. Najtańsza wersja kosztuje 50 dolarów, a wersja z orzecha włoskiego z nadrukiem kosztuje 150 dolarów.

Drugie etui jest nieco droższe.

Pierwsze etui dla Apple Card już dostępne w sprzedaży polecane, ciekawostki Wideo, pokrowiec dla karty Apple, etui dla Apple Card, apple card, Apple  Zaraz po wprowadzeniu na rynek Apple Card, gigant z Cupertino opublikował specjalne instrukcje dotyczące właściwej obsługi karty Apple. Pamiętacie? etui2 650x343

Jest to etui wykonane z tytanu i włókna węglowego. Co więcej dostępna jest także specjalna złota wersja. Etui jakiś czas temu trafiło w ręce iJustine, która zaprezentowała je z bliska. Zobaczcie.

Cena? Od 700 do 1700 dolarów. Więcej na jego temat znajdziecie – tutaj

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry