iPad Pro

Pierwsze iPady Pro z obsługą sieci 5G trafią do sprzedaży w drugiej połowie 2020 roku

Dziś oprócz doniesień o opóźnieniach w masowej produkcji iPhone 12 tajwański DigiTimes zamieścił także informacje na temat iPad Pro z obsługą sieci 5G.

Zdaniem serwisu, Apple planuje wydać pierwsze modele iPhone’a i iPada Pro z obsługą sieci 5G w drugiej połowie 2020 roku. DigiTimes twierdzi, że przyszłe iPhone’y i iPady otrzymają procesory A14 5nm i będą obsługiwały sieci 5G w pasmach mmWave i sub-6 GHz. Prawdopodobnie będzie to zależeć od regionu dostawy. Urządzenia otrzymają modemy Qualcomm Snapdragon X55.

Pierwsze iPady Pro z obsługą sieci 5G trafią do sprzedaży w drugiej połowie 2020 roku polecane, ciekawostki iPad Pro 5G, Apple  Dziś oprócz doniesień o opóźnieniach w masowej produkcji iPhone 12 tajwański DigiTimes zamieścił także informacje na temat iPad Pro z obsługą sieci 5G. iPadPro2020

DigiTimes uważa, że ??Apple zaprezentuje iPhone 12 i zaktualizowanego iPada Pro z 5G we wrześniu.

W innym raporcie tajwańska publikacja donosi, że Win Semi będzie jedynym dostawcą komponentów VCSEL do kamer ToF i AR.

Według plotek producent iPhone’a planuje uaktualni w tym roku iPad Pro dwa razu. Pierwszy raz w marcu i wtedy iPad Pro 4-gen otrzyma potrójne kamery na tylnym panelu i czujniki 3D dla rozszerzonej rzeczywistości. I drugi raz we wrześniu dodając do urządzeń obsługę sieci 5G.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top