Pierwsze komputery Mac Studio pojawiają się w domach użytkowników ciekawostki pierwsze zdjecia mac studio, Mac Studio  Pewien francuski użytkownik otrzymał swój komputer Mac Studio na kilka dni przez oficjalną datą premiery, która odbędzie się 18 marca.  MacStudio 2 1300x700

Pierwsze komputery Mac Studio pojawiają się w domach użytkowników

Pewien francuski użytkownik otrzymał swój komputer Mac Studio na kilka dni przez oficjalną datą premiery, która odbędzie się 18 marca. 

Jak donosi serwis Mac4Ever, sklep Apple Store dostarczył użytkownikowi – niejakiemu Simonowi – jego zamówienie kilka dni wcześniej niż się spodziewał. Następnie Simon udostępnił pierwsze zdjęcia, w tym zdjęcia opakowania.

Pierwsze komputery Mac Studio pojawiają się w domach użytkowników ciekawostki pierwsze zdjecia mac studio, Mac Studio  Pewien francuski użytkownik otrzymał swój komputer Mac Studio na kilka dni przez oficjalną datą premiery, która odbędzie się 18 marca.  mac studio 1

Zdjęcia nie ujawniają niczego nowego na temat komputera, ale dają nam prawdziwe spojrzenie na nowego Maca, którego Apple zaprezentowało kilka dni temu.

Pierwsze komputery Mac Studio pojawiają się w domach użytkowników ciekawostki pierwsze zdjecia mac studio, Mac Studio  Pewien francuski użytkownik otrzymał swój komputer Mac Studio na kilka dni przez oficjalną datą premiery, która odbędzie się 18 marca.  mac studio 23

To nie pierwszy raz, gdy Apple Store’y popełniają błędy we wczesnej dostawie nowych urządzeń – podobne sytuacje miały już miejsce w przypadku iPada PRo M1 i AirTag.

Pierwsze komputery Mac Studio pojawiają się w domach użytkowników ciekawostki pierwsze zdjecia mac studio, Mac Studio  Pewien francuski użytkownik otrzymał swój komputer Mac Studio na kilka dni przez oficjalną datą premiery, która odbędzie się 18 marca.  mac stuioo 2

Mac Studio wyposażono w układy M1 Max i M1 Ultra, które zapewniają ogromną wydajność. Urządzenie wyglądem przypomina dwa ustawione jeden na drugim komputery Mac Mini, przy wymiarach zaledwie 19,7 cm x 19,7 cm i wysokości 9,4 cm.

Mac Studio jest dostępny w sprzedaży w cenie od 11.000 zł. Więcej na temat urządzenia możecie przeczytać tutaj – Mac Studio z chipem M1 Ultra zaprezentowany.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top