Pierwsze prawdziwe zdjęcie trzech przednich paneli tegorocznych iPhone'ów? polecane, ciekawostki przedni panel iPhone X, iPhone X Plus, iPhone, Apple iPhone, Apple  Do premiery najnowszych iPhone'ów zostało coraz to mniej czasu, więc w sieci pojawiają się też coraz ciekawsze przecieki. iPhoneSE2

Pierwsze prawdziwe zdjęcie trzech przednich paneli tegorocznych iPhone’ów?

Do premiery najnowszych iPhone’ów zostało coraz to mniej czasu, więc w sieci pojawiają się też coraz ciekawsze przecieki.

Tym razem mamy dla Was zdjęcie, które kilkanaście minut temu pojawiło się w sieci. Na zdjęciu widzimy trzy przednie panele tegorocznych iPhone’ów. Jak widać są one odpowiednio o wymiarach 5,8-cala, 6,1-cala i 6,5-cala co idealnie pokrywało by się z wszystkimi zapowiedziami.

Pierwsze prawdziwe zdjęcie trzech przednich paneli tegorocznych iPhone'ów? polecane, ciekawostki przedni panel iPhone X, iPhone X Plus, iPhone, Apple iPhone, Apple  Do premiery najnowszych iPhone'ów zostało coraz to mniej czasu, więc w sieci pojawiają się też coraz ciekawsze przecieki. panel

Panel 5,8-cala i 6,5-cala nie różni się praktycznie niczym od obecnego panelu dostępnego w iPhone X, natomiast 6,1-calowy panel, czyli ten od tańszego iPhone ma nieco grubszą ramę. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top