Pierwsze publiczne bety iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dostępne ciekawostki Update, publiczna beta ios 15.3, jak zainstalowac publiczna bete ios 15.3, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.3 i iPadOS 15.3. iOS15 2 1

Pierwsze publiczne bety iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dostępne

Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.3 i iPadOS 15.3.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS. 

Nowości i zmiany w iOS 15.3

Pierwsze publiczne bety iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dostępne ciekawostki Update, publiczna beta ios 15.3, jak zainstalowac publiczna bete ios 15.3, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.3 i iPadOS 15.3. iOS15 publiczna

Zmian nie ma niestety zbyt wiele. Najnowsze systemy skupiają się jedynie na poprawkach blędów. Więcej na temat możecie przeczytać poniżej.

Publiczna beta iOS 15.3 | iPadOS 15.3 – czy instalować?

Pierwsze publiczne bety iOS 15.3 i iPadOS 15.3 dostępne ciekawostki Update, publiczna beta ios 15.3, jak zainstalowac publiczna bete ios 15.3, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy już mogą się cieszyć. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 15.3 i iPadOS 15.3. iOS15 1

Naszym zdaniem śmiało możecie instalować. Po kilka dniach użytkowania nie zauważyliśmy żadnych problemów z działaniem systemu. Telefon się nie zawiesza, aplikacje działają. Z baterią także jest wszystko ok. Aby zapisać się beta testów iOS 15.3 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry