ios17

Pierwsze szczegóły dotyczące iOS 17

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat przyszłego iOS 17, który powinien zostać zaprezentowany w czerwcu na WWDC 2023 i wydany jesienią

Według Marka Gurmana nadchodzące aktualizacje iOS 17 i iPadOS 17 będą bardzo “ubogie” w innowacje. W swoim najnowszym biuletynie Power On, Gurman stwierdza, że iOS 17, o nazwie kodowej Dawn, może otrzymać  “mniejszą liczbą głównych nowych funkcji niż pierwotnie planowano” ze względu na zwiększoną koncentrację Apple na xrOS.

Co więcej, dziennikarz twierdzi, że niewiele nowych funkcji trafi także do macOS 14 o nazwie kodowej Sunburst oraz iPadOS 17 z tego samego powodu.

Pierwsze szczegóły dotyczące iOS 17 ciekawostki macOS 14, iPadOS 17, iOS 17  W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat przyszłego iOS 17, który powinien zostać zaprezentowany w czerwcu na WWDC 2023 i wydany jesienią iOS17 1

Raport nie ujawnia, które funkcje iOS 17, iPadOS 17 i macOS 14 zostały odrzucone, ani czego można się spodziewać po kolejnych dużych wydaniach. Jak zwykle nowe wydania zostaną ujawnione podczas WWDC w czerwcu, ale więcej szczegółów na pewno wycieknie jeszcze przed oficjalnym terminem prezentacji.

Na koniec Gurman ujawnił, że Apple przesunęło prezentację zestawu AR/VR Visor ze stycznia, na wiosnę, przed WWDC23.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top