Pierwsze szczegóły na temat aparatu w iPhone 13 polecane, ciekawostki iPhone 13, Apple  Użytkownik Fudge udostępnił na Twitterze nowe informacje na temat rzekomej kamery, która ma pojawić się na iPhone 13, czyli w tym, który Apple zaprezentuje w roku 2021. iPhone12 3

Pierwsze szczegóły na temat aparatu w iPhone 13

Użytkownik Fudge udostępnił na Twitterze nowe informacje na temat rzekomej kamery, która ma pojawić się na iPhone 13, czyli w tym, który Apple zaprezentuje w roku 2021.

Zdjęcie udostępnione kilka godzin temu przedstawia kwadratowy aparat z czterema obiektywami i czujnikiem LiDAR.

Jak widzicie powyżej skaner LiDAR znajduje się pod matrycą kamer, a nie w wypukleniu wraz z kamerami tak jak w najnowszym iPadzie Pro.

Fudge mówi, że ?iPhone 13? będzie miał 64-megapikselowy obiektyw 1x zoom optyczny (6x zoom cyfrowy), teleobiektyw 40MP z zoomem optycznym 3x do 5x (zoom cyfrowy 15-20x), ultraszeroki obiektyw 40MP z 0,25-krotnym ?odwróconym zoomem optycznym? i 40-megapikselowym obiektywem o stosunku 2,1: 1.

Apple nigdy nie stawiało na ilość megapikselami, a wolało się skupiać się na innych technologiach sprzętowych i programowych, aby udoskonalać aparaty iPhone z roku na rok. Zgodnie z tą plotką w 2021 roku sytuacja może się zmienić dzięki czterem soczewkom o pojemności do 64 megapikseli. Byłby to miły skok w porównaniu do 12-megapikselowych aparatów iPhone’a 11.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry