Pierwsze urządzenia z systemem iOS 13 już widoczne w sieci polecane, ciekawostki kiedy prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, Apple  Apple rozpoczęło aktywne testowanie systemu iOS 13. Informuje to tym serwis MacRumors, powołując się na zauważalny wzrost odwiedzin strony z urządzeń z systemem iOS 13. iOS13 1

Pierwsze urządzenia z systemem iOS 13 już widoczne w sieci

Apple rozpoczęło aktywne testowanie systemu iOS 13. Informuje to tym serwis MacRumors, powołując się na zauważalny wzrost odwiedzin strony z urządzeń z systemem iOS 13.

Ta praktyka nie jest nowa – co roku firma przeprowadza wewnętrzne testy nowego mobilnego systemu operacyjnego. Większość urządzeń łączy się z siecią bezpośrednio z Cupertino.

Pierwsze urządzenia z systemem iOS 13 już widoczne w sieci polecane, ciekawostki kiedy prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, Apple  Apple rozpoczęło aktywne testowanie systemu iOS 13. Informuje to tym serwis MacRumors, powołując się na zauważalny wzrost odwiedzin strony z urządzeń z systemem iOS 13. iOS13

Według publikacji, pierwsze urządzenia z iOS 13 zaczęły pojawiać się w sieci już w październiku. Jednak największy wzrost aktywności odnotowano w połowie grudnia, systematycznie zmniejszając się do końca roku.

Apple zawsze rozpoczyna fazę testów swoich systemów operacyjnych na długo zanim zostaną one po raz pierwszy pokazane publicznie. Dzięki temu pracownicy firmy szybko identyfikują wszystkie krytyczne błędy.

Zgodnie z tradycją firmy, następna wersja mobilnego systemu operacyjnego Apple, czyli iOS 13  powinna zostać pokazana w połowie tego roku. Najprawdopodobniej stanie się to na konferencji dla deweloperów WWDC 2019.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top