Pierwsze zdjęcia prototypu Moto X 2016 ciekawostki Zdjęcia, pierwsze zdjęcia Moto X 2016, Moto X 2016, Morotola  Minęło parę miesięcy od wprowadzenia na rynek dwóch wariantów Moto X, a w sieci pojawiają się pierwsze pogłoski i zdjęcia modelu, który ukaże się w przyszłym roku. Do takich informacji podchodzę sceptycznie, więc wy również powinniście.  Motorola.onetech.pl  1300x700

Pierwsze zdjęcia prototypu Moto X 2016

Minęło parę miesięcy od wprowadzenia na rynek dwóch wariantów Moto X, a w sieci pojawiają się pierwsze pogłoski i zdjęcia modelu, który ukaże się w przyszłym roku. Do takich informacji podchodzę sceptycznie, więc wy również powinniście.

Pierwszy prototyp nadchodzącej Moto X pokazuje, że Motorola zamierza w końcu zmienić wygląd swojego sztandarowego produktu. Konstrukcja będzie bardziej zaokrąglona niż obecnie i nie zabraknie szkła na tylnym panelu. Według zdjęć wczesnego prototypu wygląda na to, że dwutonowa dioda doświetlającą będzie umieszczona w segmencie pod aparatem głównym, a nie przezroczystym pierścieniu okalającym ten sam komponent.

Prototyp na pewno nie działa i nie jest to ostateczny wygląd urządzenia, które trafi na półki sklepowe w przyszłym roku. Wydaje mi się, że to jedynie obrobiona odpowiednio płyta metalu, a nie całkowicie złożona obudowa. Źródło przecieku twierdzi, że to jeden ze wzorów, które producent szykuje na przyszły rok.

Pierwsze zdjęcia prototypu Moto X 2016 ciekawostki Zdjęcia, pierwsze zdjęcia Moto X 2016, Moto X 2016, Morotola  Minęło parę miesięcy od wprowadzenia na rynek dwóch wariantów Moto X, a w sieci pojawiają się pierwsze pogłoski i zdjęcia modelu, który ukaże się w przyszłym roku. Do takich informacji podchodzę sceptycznie, więc wy również powinniście.  moto x 2016 dummy

Na lewej krawędzi możemy zauważyć przycisk zasilania i oddzielone od siebie przyciski regulacji głośności, więc prawdopodobnie nie będzie to już jedna część jak obecnie. Moto Maker to bez wątpienia jedna z głównych zalet podczas zakupu produktów Motoroli i nie wierzę, że zniknie w przypadku przyszłorocznego modelu. Poza tym, od razu widać wstawki z tworzywa sztucznego, które zawierają wszystkie anteny dla łączności bezprzewodowej. Wystający aparat i podniesiony profil wokół wyświetlacza może mówić o zastosowaniu plastiku, skóry, drewna lub nylony balistycznego.

Pierwsze zdjęcia prototypu Moto X 2016 ciekawostki Zdjęcia, pierwsze zdjęcia Moto X 2016, Moto X 2016, Morotola  Minęło parę miesięcy od wprowadzenia na rynek dwóch wariantów Moto X, a w sieci pojawiają się pierwsze pogłoski i zdjęcia modelu, który ukaże się w przyszłym roku. Do takich informacji podchodzę sceptycznie, więc wy również powinniście.  screen shot 2015 12 16 at 10 11 47

Najbardziej martwi mnie grill, w którym prawdopodobnie schowany będzie głośnik/i multimedialne. Umieszczenie go z tyłu może się obrócić przeciwko producentowi. Podczas poziomego użytkowania z łatwością zakryjemy głośnik i dźwięk będzie stłumiony. Zaraz pod głośnikiem ulokowano mikrofon do redukcji szumów.

Pierwsze zdjęcia prototypu Moto X 2016 ciekawostki Zdjęcia, pierwsze zdjęcia Moto X 2016, Moto X 2016, Morotola  Minęło parę miesięcy od wprowadzenia na rynek dwóch wariantów Moto X, a w sieci pojawiają się pierwsze pogłoski i zdjęcia modelu, który ukaże się w przyszłym roku. Do takich informacji podchodzę sceptycznie, więc wy również powinniście.  screen shot 2015 12 16 at 10 12 53

Pamiętajcie, że to jeden z wielu przecieków i informacje nie muszą być prawdziwe i dokładne. Być może to nawet grafiki wykonane w Photoshopie, nawet jeśli jedna z nich jest rozmyta. Jeżeli wzór okaże się prawdziwy to przyszły model Moto X będzie wyglądał jak tegoroczne Lumie bez głośników z przodu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top