Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. kola MacPro

Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11!

W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku.

Zdjęcia wysłane do Weibo dzisiaj pokazują zestaw kół Mac Pro w całej okazałości. W pudełku znajdują się cztery koła, a także specjalna imbusowa przejściówka.

Zamontuj kółka do swojego Maca Pro. Specjalnie zaprojektowane ze stali nierdzewnej i gumy, ułatwiają przemieszczanie Maca Pro, gdy wysuwasz go spod biurka lub musisz przetransportować na drugi koniec pracowni.

Wymaga montażu. Zestaw zawiera przejściówkę imbusową z rozmiaru 1/4 cala na 4 mm, ale potrzebne są dodatkowe narzędzia. Wymiana nóżek Maca Pro na kółka zwiększa wysokość ramy o około 2,5 cm.

Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k1 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k2 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k3 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k4Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k5 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k6 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k7 Pierwsze zdjęcia zestawu kółek dla Mac Pro, które kosztują niemal tyle co iPhone 11! polecane, ciekawostki Zdjęcia, kółka do Maca Pro, koła do Mac Pro, cena  W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia z rozpakowywania zestawu kół do Mac Pro 2019, które trafiły do ??sprzedaży 15 marca tego roku. k8

Zestaw kół można kupić w Apple Store Online w cenie 3499 zł. Link do sklepu – tutaj. Dla porównania dodam, że iPhone 11 64GB kosztuje tylko 100 zł więcej, czyli 3599 zł.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry