Pierwsze zdjęcie iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home? polecane, ciekawostki iphone bez przycisku home, iphone 7s, iphone 7 bez przycisku home, iphone 7 bez home, iPhone 7, Apple  To że Apple pracuje nad wyeliminowaniem przycisku Home pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Dziś w nocy do sieci trafiło zdjęcie, które rzekomo przedstawia nowego iPhone 7 właśnie bez fizycznego przycisku Home. iPhone7 1300x700

Pierwsze zdjęcie iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home?

To że Apple pracuje nad wyeliminowaniem przycisku Home pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Dziś w nocy do sieci trafiło zdjęcie, które rzekomo przedstawia nowego iPhone 7 właśnie bez fizycznego przycisku Home.

Po zdjęciu iPhone 7 z podwójną kamerą i Smart Connector (wpis znajdziecie tutaj) dziś w nocy do sieci trafiło kolejne zdjęcie, które rzekomo przedstawia nowego iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home i bez złącza 3,5mm.

Pierwsze zdjęcie iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home? polecane, ciekawostki iphone bez przycisku home, iphone 7s, iphone 7 bez przycisku home, iphone 7 bez home, iPhone 7, Apple  To że Apple pracuje nad wyeliminowaniem przycisku Home pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Dziś w nocy do sieci trafiło zdjęcie, które rzekomo przedstawia nowego iPhone 7 właśnie bez fizycznego przycisku Home. Zrzut ekranu 2016 03 16 o 07.37.27

Wydaje się więc, że kolejna generacja iPhone może zostać pozbawiona nie tylko złącza słuchawkowego, ale także przycisku Home, który miałby być zintegrowany z ekranem. Co Wy o tym myślicie? Kolejne fake?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry