Pegasus

Pierwsze zrzuty ekranu hakerskiego oprogramowania szpiegującego Pegasus wyciekły do ​​sieci

W sieci pojawiły się zrzuty ekranu oprogramowania szpiegującego Pegasus opracowanego przez izraelską grupę NSO w celu włamania się do iPhone’a. Obrazy po raz pierwszy pokazują interfejs użytkownika aplikacji i jej funkcje.

Portal Haaretz opublikował zrzuty ekranu prototypu Pegasusa, przeznaczonego do użytku przez izraelską policję. Niektóre funkcje oprogramowania szpiegującego obejmują odczytywanie wiadomości WhatsApp, zdalne aktywowanie mikrofonu telefonu oraz nagrywanie połączeń przychodzących i wychodzących.

Pierwsze zrzuty ekranu hakerskiego oprogramowania szpiegującego Pegasus wyciekły do ​​sieci ciekawostki zrzuty ekranu Pegasus, pegasus, narzedzie Pegasus, jak wyglada Pegasus, interfejs Pegasus, funkcje Pegasus  W sieci pojawiły się zrzuty ekranu oprogramowania szpiegującego Pegasus opracowanego przez izraelską grupę NSO w celu włamania się do iPhone'a. Obrazy po raz pierwszy pokazują interfejs użytkownika aplikacji i jej funkcje. pegasus 1 Pierwsze zrzuty ekranu hakerskiego oprogramowania szpiegującego Pegasus wyciekły do ​​sieci ciekawostki zrzuty ekranu Pegasus, pegasus, narzedzie Pegasus, jak wyglada Pegasus, interfejs Pegasus, funkcje Pegasus  W sieci pojawiły się zrzuty ekranu oprogramowania szpiegującego Pegasus opracowanego przez izraelską grupę NSO w celu włamania się do iPhone'a. Obrazy po raz pierwszy pokazują interfejs użytkownika aplikacji i jej funkcje. pegasus 2 Pierwsze zrzuty ekranu hakerskiego oprogramowania szpiegującego Pegasus wyciekły do ​​sieci ciekawostki zrzuty ekranu Pegasus, pegasus, narzedzie Pegasus, jak wyglada Pegasus, interfejs Pegasus, funkcje Pegasus  W sieci pojawiły się zrzuty ekranu oprogramowania szpiegującego Pegasus opracowanego przez izraelską grupę NSO w celu włamania się do iPhone'a. Obrazy po raz pierwszy pokazują interfejs użytkownika aplikacji i jej funkcje. pegasus 3

Podobna aplikacja jest wykorzystywana przez agencje rządowe na całym świecie do szpiegowania aktywistów, dysydentów i dziennikarzy.

Warto zauważyć, że firma Apple opracowała specjalne narzędzia bezpieczeństwa dla iPhone’a, które powiadamiają użytkowników o możliwym podejściu do inwigilacji za pomocą oprogramowania Pegasus.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry