Pierwszy drop test nowego 10,5-calowego iPada Pro polecane, ciekawostki Wideo, test wytrzymałościowy, test na wytrzymałość, test iPada Pro, jak wytrzymały jest nowy 10.5 calowy ipad pro, jak wytrzymały jest ipad Pro, drop test, Apple Watch, Apple iPad Pro, Apple, 10.5 ipad pro  To oczywiście było do przewidzenia. Od premiery iPada Pro minął już dobry tydzień, więc w sieci pojawiają się pierwsze filmy na których można zobaczyć jak wytrzymałe jest najnowsze urządzenie od Apple. iPadPro 1

Pierwszy drop test nowego 10,5-calowego iPada Pro

To oczywiście było do przewidzenia. Od premiery iPada Pro minął już dobry tydzień, więc w sieci pojawiają się pierwsze filmy na których można zobaczyć jak wytrzymałe jest najnowsze urządzenie od Apple.

Tym razem mam dla Was filmik użytkownika EverythingApplePro, który pojawił się w sieci już przedwczoraj. Na filmie widać co stanie się z nowym iPadem Pro, gdy ten spadnie nam przypadkowo powiedzmy na chodnik. Jesteście ciekawi? Czy nowy iPad przeżyje ten upadek? Odpowiedź poniżej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry