Pierwszy iPad z wyświetlaczem OLED ma pojawić się w 2024 roku ciekawostki   Koreańska publikacja branżowa The Elec donosi, że Apple może wprowadzić na rynek pierwszego iPada OLED firmy Samsung w 2024 roku. ipad oled 1300x700

Pierwszy iPad z wyświetlaczem OLED ma pojawić się w 2024 roku

Koreańska publikacja branżowa The Elec donosi, że Apple może wprowadzić na rynek pierwszego iPada OLED firmy Samsung w 2024 roku.

Samsung opracowuje niezbędny sprzęt do tworzenia paneli OLED, które będzie odpowiedni dla przyszłych iPadów, ale firma będzie wymagać od giganta z Cupertino na tyle dużego zamówienia, aby projekt stał się opłacalny finansowo, podają źródła.

Pierwszy iPad z wyświetlaczem OLED ma pojawić się w 2024 roku ciekawostki   Koreańska publikacja branżowa The Elec donosi, że Apple może wprowadzić na rynek pierwszego iPada OLED firmy Samsung w 2024 roku. iPadOS15

Elec zauważa również, że Apple i Samsung pracowały już nad 10,86-calowym panelem OLED w 2021 roku (prawdopodobnie dla iPada Air 5), ale proces ten został zatrzymany jesienią ubiegłego roku. Wtedy okazało się, że Apple zamówiło panele, ale projekt był zbyt drogi dla Samsunga, a dostawca nie mógł wyprodukować wystarczającej liczby wyświetlaczy w przystępnej cenie.

Jeśli Apple zadeklaruje teraz gotowość do złożenia wystarczająco dużego zamówienia, Samsung może rozpocząć produkcję pod koniec 2023 roku.

Warto zauważyć, że Apple może również zwrócić się do innych dostawców paneli OLED.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top