tedlasso

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Ted Lasso już dostępny w Apple TV+

Wreszcie nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością! Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu “Ted Lasso” już na Apple TV+.

Produkcja zdobyła serca widzów na całym świecie i teraz wraca, aby dostarczyć kolejną porcję wzruszeń, śmiechu i emocji. Przygotujcie się na wielki powrót Teda i jego niezłomnych podopiecznych!

W nowym sezonie AFC Richmond, drużyna prowadzona przez urokliwego trenera Teda Lasso (w tej roli niezawodny Jason Sudeikis), stawia czoła wyzwaniom na boisku w rozgrywkach Premier League. Widzowie z zapartym tchem będą śledzić starcie między Tedem a Nate’em (Nick Mohammed), który teraz współpracuje z Rupertem (Anthony Head) w West Ham United. Po kontrowersyjnym odejściu Nate’a z Richmond, lojalny Roy Kent (Brett Goldstein) staje się asystentem trenera, wspierając swojego kolegę Bearda (Brendan Hunt).

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Ted Lasso już dostępny w Apple TV+ ciekawostki Ted Lasso w Apple TV+, ted lasso trailer, ted lasso theme, ted lasso season 3 release date, ted lasso season 3 episodes, ted lasso season 3, ted lasso review, ted lasso recenzja, ted lasso obsada, ted lasso gdzie obejrzeć, Ted Lasso  Wreszcie nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością! Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Ted Lasso" już na Apple TV+. lasso 1

Ale sezon trzeci “Ted Lasso” to nie tylko sportowe emocje. Próba utrzymania drużyny na wysokim poziomie w Premier League będzie dla bohaterów tylko jednym z wielu wyzwań. Ted, oprócz radzenia sobie z presją wynikającą z obowiązków zawodowych, nadal zmaga się z problemami osobistymi. Z kolei Rebecca (Hannah Waddingham) będzie skupiać się na pokonaniu swojego byłego męża Ruperta, a Keeley (Juno Temple) zostaje jej szefem PR, co na pewno przyniesie wiele nowych, interesujących zwrotów akcji.

Trzeci sezon “Ted Lasso” zapowiada się niezwykle emocjonująco, a każdy fan tego serialu z pewnością nie może doczekać się kolejnych odcinków. Dobrą wiadomością jest to, że już teraz możemy oglądać pierwszy odcinek na platformie Apple TV+, a kolejne będą pojawiać się co tydzień w środy. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaszyć się w fotelu i rozkoszować się dalszymi losami ulubionych bohaterów!

Bezpośredni link Apple TV+ do serialu dostępny jest w tym miejscu. No to nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz życzyć Wam miłego oglądania!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top