ipad2024

Pierwszy składany iPad pojawi się w 2024 roku?

Według znanego analityka Ming-Chi Kuo, pierwszy składany iPad z podpórką z włókna węglowego trafi do oferty firmy już w przyszłym roku.

Na swoim koncie na Twitterze Ming-Chi Kuo napisał, że będzie to składany iPad o zupełnie nowym wyglądzie. Do tego czasu, czyli w ciągu najbliższych 9-12 miesięcy, nie należy spodziewać się ważnych premier iPada – informowaliśmy o tym w tym wpisie.

Apple wydał pierwszego iPada w 2010 roku. To tablet, który połączył funkcje komputera i smartfona. Analityk uważa, że ​​składany tablet zostanie wydany w 2024 roku, ale nie podał jeszcze dokładniejszego okresu premiery. Kuo uważa również, że podpórka nowego iPada będzie wykonana z włókna węglowego, lekkiego i wytrzymałego materiału. Dostawcą składanego iPada będzie chińska firma Anjie Technology.

Pierwszy składany iPad pojawi się w 2024 roku? ciekawostki składany iPad 2024, składany iPad, iPad 2024  Według znanego analityka Ming-Chi Kuo, pierwszy składany iPad z podpórką z włókna węglowego trafi do oferty firmy już w przyszłym roku. iPhone fold

Ming-Chi Kuo przewiduje, że sprzedaż iPada spadnie o 10-15 procent w 2023 roku. Model składany w 2024 roku dopiero rozpocznie wzrost sprzedaży.

To nie pierwsza plotka o składanym iPadzie. W październiku 2022 roku analityk CCS Insight napisał też, że w 2024 roku Apple wypuści składanego iPada, a dopiero potem (rok poźniej) czyli w 2025 roku składanego iPhone’a. Według analityka Rossa Younga Apple testuje składany wyświetlacz iPada o przekątnej około 20 cali. Jednak Young spodziewa się, że składany tablet pojawi się dopiero w 2026 lub 2027 roku.

Pojawiły się także pierwsze informacje mówiące o tym, że firma Apple współpracuje z LG nad ultracienkim szkłem, które można wykorzystać w składanych urządzeniach. Nie wiadomo, czy materiał ten zostanie wykorzystany na iPhone’a czy iPada.

A co Wy o tym wszystkim sądzicie? Czy ktoś z Was czeka w ogóle na takie urządzenie? Czy jest taki gadżet w ogóle potrzebny? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. I jak Wam się wydaje ile taki tablet będzie kosztować? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii i przemyśleń na ten temat.

Zachęcamy także do przeczytania innych ciekawych artykułów, które dostępne są poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top