pitaka ipadmini

Pitaka wprowadza do oferty magnetyczne etui na iPada mini

Popularny producent akcesoriów do smartfonów i innych gadżetów, Pitaka, wprowadził  do oferty nowe etui MagEZ Case Pro na iPada Mini 2021 z obsługą bezprzewodowego ładowania w stylu MagSafe.

Nowy MagEZ Case Pro do iPada Mini 6. generacji ma z tyłu specjalne magnesy, które przenoszą moc do tabletu przez port USB-C. Z minusów – brak możliwości podłączenia jakichkolwiek urządzeń peryferyjnych do iPada, ponieważ jedyny port zajmuje złącze obudowy.

Pitaka wprowadza do oferty magnetyczne etui na iPada mini ciekawostki pitaka, MagEZ Case Pro do iPada Mini 6  Popularny producent akcesoriów do smartfonów i innych gadżetów, Pitaka, wprowadził  do oferty nowe etui MagEZ Case Pro na iPada Mini 2021 z obsługą bezprzewodowego ładowania w stylu MagSafe. pitaka ipadmini 1
Etui MagEZ Case Pro do iPada Mini 6. generacji.

Sama obudowa jest wykonana w charakterystycznym dla Pitaki stylu karbonowym. W przeciwieństwie do standardowych etui Apple’a, akcesorium wspomnianej marki nie chroni ekranu.

Etui Pitaka MagEZ Case Pro do iPada Mini można używać nie tylko z ładowarką Apple, ale także z innymi akcesoriami MagEZ, takimi jak podstawka.

Nowość jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym marki w cenie 79 dolarów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry