buty 1

Piwo w podeszwie, otwieracz w języku – oto nowe limitowane buty od Heineken

Heineken połączył siły z Le Pub, BBH i słynnym projektantem sneakersów Dominikiem Siambrone znanym również jako The Shoe Surgeon.

Wspólnie stworzyli wyjątkowe sneakersy Heinekicks. Można z nimi dosłownie chodzić po piwie, bo mają piwo w podeszwie. Dodatkowo w język wbudowany jest specjalny otwieracz.

Piwo w podeszwie, otwieracz w języku - oto nowe limitowane buty od Heineken ciekawostki Heinekicks, Heineken, buty z piwem wpodeszwie, buty z otwieraczem do piwa, buty Heineken  Heineken połączył siły z Le Pub, BBH i słynnym projektantem sneakersów Dominikiem Siambrone znanym również jako The Shoe Surgeon. buty2

Łączy nas pasja do innowacji, przekraczania granic i projektowania tak, aby to odzwierciedlać. Buty nie tylko uosabiają energię Heineken Silver, ale także dosłownie ją niosą. Nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek projektowałem buty do biegania, które zawierają prawdziwe piwo.

— Dominik Siambrone

Nowość ukaże się w limitowanej edycji. Tylko 32 sztuki.

Piwo w podeszwie, otwieracz w języku - oto nowe limitowane buty od Heineken ciekawostki Heinekicks, Heineken, buty z piwem wpodeszwie, buty z otwieraczem do piwa, buty Heineken  Heineken połączył siły z Le Pub, BBH i słynnym projektantem sneakersów Dominikiem Siambrone znanym również jako The Shoe Surgeon. but3

Buty mają być dostępne w Singapurze w czwartym kwartale 2022 roku. Jak Wam się podobają?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top