Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite trafią do sprzedaży wiosną 2019 roku ciekawostki pixel 3 xl lite kiedy, pixel 3 xl lite, pixel 3 lite kiedy, pixel 3 lite, Google  Od dawna mówi się o Google Pixel 3 Lite i 3 XL Lite. Portal AndroidPolice informuje, że smartfony trafią do sprzedaży wczesną wiosną przyszłego roku. Pixel 1

Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite trafią do sprzedaży wiosną 2019 roku

Od dawna mówi się o Google Pixel 3 Lite i 3 XL Lite. Portal AndroidPolice informuje, że smartfony trafią do sprzedaży wczesną wiosną przyszłego roku.

Źródło mówi, że Google planuje wydać dwa nowe smartfony Pixel wczesną wiosną 2019 roku. Dokładna data rozpoczęcia sprzedaży oraz cena urządzeń nie jest jeszcze znana.

Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite trafią do sprzedaży wiosną 2019 roku ciekawostki pixel 3 xl lite kiedy, pixel 3 xl lite, pixel 3 lite kiedy, pixel 3 lite, Google  Od dawna mówi się o Google Pixel 3 Lite i 3 XL Lite. Portal AndroidPolice informuje, że smartfony trafią do sprzedaży wczesną wiosną przyszłego roku. pixel

Zdjęcia prototypów Pixel 3 Lite zostały opublikowane przez kilku blogerów w zeszłym miesiącu. Doprowadziło to do gorących dyskusji na temat tego w jaki sposób gadżet zostanie ?umieszczony? w gamie modeli smartfonów Google.

Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite będą pierwszymi telefonami klasy średniej od czasów Nexusa 5X, wprowadzonego w 2015 roku, które cena wynosiła 379 USD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top