Pixelmator Photo pojawia się na iPhone ciekawostki skad pobrac Pixelmator Photo, Pixelmator Photo na iphone, Pixelmator Photo download, Pixelmator Photo, Pixelmator na iPhone, funkcje Pixelmator Photo, cena Pixelmator Photo  Pixelmator Photo na iPhone. Jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć wreszcie dostępna jest także na iPhone. Dzięki niej możesz dokonywać szerokiej gamy edycji zdjęć bezpośrednio na ekranie telefonu. pixelmatort 1300x700

Pixelmator Photo pojawia się na iPhone

Pixelmator Photo na iPhone. Jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć wreszcie dostępna jest także na iPhone. Dzięki niej możesz dokonywać szerokiej gamy edycji zdjęć bezpośrednio na ekranie telefonu.

W aplikacji dostępnych jest również ponad 30 ustawień kolorów, w tym podstawowe elementy, takie jak ekspozycja i balans bieli. Dodatkowo Pixelmator Photo wykorzystuje również przydatne (choć coraz bardziej znane) funkcje edycji AI, w tym usuwanie obiektów i skalowanie w celu ujęć o niskiej rozdzielczości.

Pixelmator Photo pojawia się na iPhone ciekawostki skad pobrac Pixelmator Photo, Pixelmator Photo na iphone, Pixelmator Photo download, Pixelmator Photo, Pixelmator na iPhone, funkcje Pixelmator Photo, cena Pixelmator Photo  Pixelmator Photo na iPhone. Jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć wreszcie dostępna jest także na iPhone. Dzięki niej możesz dokonywać szerokiej gamy edycji zdjęć bezpośrednio na ekranie telefonu. pixe 1

Aplikacja obsługuje także 600 formatów RAW, w tym Apple ProRAW, oraz kilka funkcji Pixelmator Pro opartych na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji:

▪️ ML Super Resolution : zwiększa rozdzielczość obrazu.
▪️ ML Enhance : automatycznie dostosowuje korekcję kolorów obrazu.
▪️ ML Denoise : usuwa szum i niepotrzebne artefakty.
▪️ ML Crop : inteligentnie przycina obraz.
▪ ML Match Colors : dopasowuje kolory między dwoma obrazami.

Pixelmator Photo może również edytować wiele obrazów jednocześnie i ma integrację z iCloud Drive.

Normalna cena aplikacji to blisko 38 zł, ale teraz jest ona dostępna w specjalne promocji -50% i można ją kupić za jedyne 18, 99 zł. Polecamy! Link do App Store znajdziecie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top