pixelmatorpro

Pixelmator Pro na macOS otrzymał nowe funkcje

Nowa aktualizacja Pixelmator Pro na macOS, jednej z najpopularniejszych wśród użytkowników aplikacji do edycji zdjęć, jest już dostępna w Mac App Store.

Nowa aktualizacja programu Pixelmator Pro for Mac wprowadza zupełnie nową przeglądarkę zdjęć, a także inne usprawnienia, takie jak ulepszona obsługa plików PSD i SVG oraz lepsze zarządzanie zdjęciami przechowywanymi w usłudze iCloud.

Nowa przeglądarka zdjęć została od podstaw przeprojektowana, aby poprawić obsługę zdjęć iCloud i zapewnić szybsze przeglądanie. Na przykład zdjęcia przechowywane w iCloud są teraz automatycznie pobierane w pełnej rozdzielczości po otwarciu ich w aplikacji.

Pixelmator Pro na macOS otrzymał nowe funkcje ciekawostki Pixelmator Pro na macOS  Nowa aktualizacja Pixelmator Pro na macOS, jednej z najpopularniejszych wśród użytkowników aplikacji do edycji zdjęć, jest już dostępna w Mac App Store. Pixelmator Pro 2.4

Zdjęcia są teraz podzielone na takie same kategorie, jak w aplikacji Zdjęcia firmy Apple, czyli Ostatnie, Ulubione, Panoramy, Selfie i Zrzuty ekranu. Ponadto wszystkie zmiany dokonane przez użytkownika w aplikacji Zdjęcia są natychmiast wyświetlane w programie Pixelmator Pro. Użytkownicy mogą także zmieniać rozmiar miniatur za pomocą skrótów klawiszowych.

Program Pixelmator Pro ma teraz lepszą obsługę eksportu plików PSD. Pliki te zostaną otwarte z warstwami edytowalnymi, krzywymi, mikserami kanałów i innymi ustawieniami warstw obsługiwanymi również w programie Adobe Photoshop. Ulepszono także obsługę plików SVG.

Inne zmiany obejmują:

  • Możliwość zmiany kolorów kształtów i efektu Wypełnienie kolorem bezpośrednio na pasku bocznym Warstwy. Aby otworzyć selektor kolorów, kliknij dwukrotnie miniaturkę warstwy.
  • Można szybko przekształcić korekty kolorów zastosowane na warstwie w warstwę dopasowania kolorów. Można to zrobić, klikając przycisk More (Więcej) u góry panelu Colour Adjustments (Dopasowania kolorów) i wybierając opcję Convert to Colour Adjustment Layer (Konwertuj na warstwę dopasowania kolorów).
  • Naprawiono problem z opcjami przewijania w celu powiększenia przy użyciu gładzików MacBooka Air, które czasami działały niepoprawnie.
  • Dodano kilka poprawek stabilności i wydajności oraz naprawiono problem z miniaturkami kształtów.

Pixelmator Pro jest aplikacją uniwersalną, a więc działa natywnie na komputerach Mac z procesorem M1 i Intel. Aplikacja jest dostępna w cenie 189,99 zł.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top