Pixelmator Pro na macOS tańszy o połowę! ciekawostki Przecena, Promocja, pixelmator pro w promocji, pixelmator pro, Mac  Dobra wiadomość dla wszystkich osób poszukujących świetnego programu graficznego przeznaczonego do tworzenia i obróbki grafiki na Maka.  pixelmator 1300x700

Pixelmator Pro na macOS tańszy o połowę!

Dobra wiadomość dla wszystkich osób poszukujących świetnego programu graficznego przeznaczonego do tworzenia i obróbki grafiki na Maka. 

Z okazji Czarnego Piątku program Pixelmator Pro został właśnie przeceniony i możecie go pobrać z Mac App Store za połowę ceny, czyli 94,99 zł. Świetna okazja. Zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Pixelmator Pro to młodszy kuzyn Photoshopa, dzięki któremu będziecie mogli w bardzo prosty sposób przerabiać, czy edytować zdjęcia niemal w identyczny sposób jak w Photoshop.

Pixelmator Pro na macOS tańszy o połowę! ciekawostki Przecena, Promocja, pixelmator pro w promocji, pixelmator pro, Mac  Dobra wiadomość dla wszystkich osób poszukujących świetnego programu graficznego przeznaczonego do tworzenia i obróbki grafiki na Maka.  pixelamtor

Interfejs Pixelmatora Pro jest prosty i na pewno każdy sobie z nim poradzi. Warto dodać, że jest to jednorazowy zakup, a nie subskrypcja jak w przypadku innych aplikacji. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie musisz płacić za abonament. Szeroka gama nieniszczących narzędzi do edycji pozwala na edycję zdjęć, tworzyć wspaniałe kompozycje, rysować, malować, stosować oszałamiające efekty, tworzyć piękne napisy i modyfikować obrazy według własnego uznania. Pixelmator Pro jest bardzo łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Program możecie pobrać z tego miejsca. Polecamy!

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top