Apple Pay

Płać za zakupy w App Store / iTunes Store / TV za pomocą Apple Pay. Nowa metoda płatności wreszcie dostępna w Polsce

Apple wprowadziło nową metodę płatności za zakupy w App Store, iTunes Store i innych usługach. Mowa oczywiście o Apple Pay. Nowa metoda płatności działa już w Polsce.

Aby płacić za zakupy w nowy sposób musicie wykonać kilka prostych czynności. Pierwszą z nich jest udanie się do Płatności i wysyłki.

Płać za zakupy w App Store / iTunes Store / TV za pomocą Apple Pay. Nowa metoda płatności wreszcie dostępna w Polsce polecane, ciekawostki Polska, Apple Pay, Apple, App Store  Apple wprowadziło nową metodę płatności za zakupy w App Store, iTunes Store i innych usługach. Mowa oczywiście o Apple Pay. Nowa metoda płatności działa już w Polsce. ApplePay 1 2

W tym celu należy udać się do App Store kliknąć na Waszym zdjęciu w górnym prawym rogu, następnie kliknąć na imieniu i nazwisku i wybrać opcję Zarządzaj płatnościami. Gdy to zrobicie klikacie na Dodaj metodę płatności.

Płać za zakupy w App Store / iTunes Store / TV za pomocą Apple Pay. Nowa metoda płatności wreszcie dostępna w Polsce polecane, ciekawostki Polska, Apple Pay, Apple, App Store  Apple wprowadziło nową metodę płatności za zakupy w App Store, iTunes Store i innych usługach. Mowa oczywiście o Apple Pay. Nowa metoda płatności działa już w Polsce. ApplePay 2

Teraz wybieracie Apple Pay i to wszystko. Od teraz wszystkie płatności w App Store i innych usługach będą odbywać się właśnie za pomocą Apple Pay.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top