PlayStation 5

PlayStation 5 pozwoli grać we wszystkie stare gry w zupełnie nowy sposób

Jak donosi bloger HipHopGamer, nowa konsola PlayStation 5 pozwoli użytkownikowi grać w gry stworzone dla wszystkich poprzednich wersji konsol PlayStation. Ale nie jest to najważniejsze.

Podobno Sony pracuje nad specjalnym silnikiem dzięki któremu zapewniona zostanie kompatybilność umożliwiająca granie we wszystkie starsze gry, czyli te dostępne zarówno na PlayStation 1, PlayStation 3 czy  Playstation 4. Mało tego! Silnik będzie w stanie wykorzystać potencjał nowego sprzętu i nowego oprogramowania do starych gier.

PlayStation 5 pozwoli grać we wszystkie stare gry w zupełnie nowy sposób polecane, ciekawostki stare gry na PS 5, Sony, playstation 5, Konsola  Jak donosi bloger HipHopGamer, nowa konsola PlayStation 5 pozwoli użytkownikowi grać w gry stworzone dla wszystkich poprzednich wersji konsol PlayStation. Ale nie jest to najważniejsze. PS5

Oznacza to, że urządzenie nie tylko pozwoli Ci je odtworzyć, i grać, ale zrobi to z nowymi efektami i nowej rozdzielczości 4K. Czyli co? Stare gry w oczach użytkowników PlayStation 5 będą świecić nowymi kolorami.

Więcej szczegółów na temat PlayStation 5 poznamy zapewne podczas CES 2020 którego start przewidziany jest  na 7 stycznia, czyli już za kilka dni.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top