Po dziesięciu sekundach bezczynności w iPhone XS i XS Max występują niewielkie opóźnienia animacji polecane, ciekawostki Wideo, problem z animacjami w iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XS, Apple  Według strony 9to5Mac, iPhone'y XS i XS Max mają problemy z animacją po dziesięciu sekundach bezczynności. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie na poniższym wideo. iPhoneXS5

Po dziesięciu sekundach bezczynności w iPhone XS i XS Max występują niewielkie opóźnienia animacji

Według strony 9to5Mac, iPhone’y XS i XS Max mają problemy z animacją po dziesięciu sekundach bezczynności. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie na poniższym wideo.

Problem polega na tym, że najnowsze iPhone?y nie reagują natychmiast na dotyk użytkownika.

Zdarza się to zazwyczaj po otwarciu trybu wielozadaniowości po długim braku aktywności urządzenia (co najmniej 10 sekund). Na przykład w momencie przejścia do trybu wielozadaniowości, smartfon wykazuje niewielkie opóźnienie animacji. Zobaczcie poniżej jak to wygląda.

iPhone w którym został zauważony błąd to model XS zakupiony we wrześniu 2018 roku. Po opisaniu błędu w sieci natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, że inne osoby również mają takie opóźnienie. Co ciekawe problem występuje tylko w najnowszych iPhone?ach. W modelu X wszystko jest ok.

Według użytkowników informuje, że opóźnienie animacji występuje nawet w urządzeniach demonstracyjnych w sklepach Apple Store

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top