Początek października oznacza prezentację nowego flagowca LG? ciekawostki V10, prezentacja LG V10, premiera LG V10, LG V10, LG, kiedy LG V10  LG rozesłało wczoraj zaproszenia na ich nadchodzącą konferencję prasową, która odbędzie się 1 - ego października w Nowym Yorku. Niestety, nie znamy szczegółów, dotyczących sprzętu, który ujrzymy, ale prawdopodobnie LG szykuje kolejnego flagowca. LG 1300x700

Początek października oznacza prezentację nowego flagowca LG?

LG rozesłało wczoraj zaproszenia na ich nadchodzącą konferencję prasową, która odbędzie się 1 – ego października w Nowym Yorku. Niestety, nie znamy szczegółów, dotyczących sprzętu, który ujrzymy, ale prawdopodobnie LG szykuje kolejnego flagowca.

W tym roku pojawiały się doniesienia o kolejnym wariancie modelu G4, który miałby konkurować ze sprzętem z serii Galaxy Note Samsunga. Ostatnio pojawiały się nowe spekulacje wraz z rzekomymi zdjęciami smartfona, które zdradza nam, czego możemy się spodziewać po koreańskim producencie urządzeń mobilnych?

Jedna sprawa nie daje mi spokoju, nazwa nadchodzącego sprzętu, wątpię, aby nazywał się LG G Note, choć niektórzy sądzą, że to kolejna edycja smartfona z serii G Pro, choć ostatnie doniesienia mówią o nazwie “LG V10”. Podejrzewam, że wraz z prezentacją i wdrożeniem tego modelu do sprzedaży, LG porzuci nazewnictwo związane z ich najbardziej dochodową serią G, choć mogę się mylić. Na ten moment najlepszym strzałem okazuje się LG V10, ale czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Co mówi nam zaproszenie o LG V10 lub smartfonie o innej nazwie? Nie wiele, na zaproszeniu widnieje klaps znany z Hollywood, co może oznaczać nowe i interesujące funkcje, związane z rejestracją materiałów wideo za pośrednictwem aparatu głównego. Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze ma do zaoferowania, trzeba oddać się wirowi plotek.

Początek października oznacza prezentację nowego flagowca LG? ciekawostki V10, prezentacja LG V10, premiera LG V10, LG V10, LG, kiedy LG V10  LG rozesłało wczoraj zaproszenia na ich nadchodzącą konferencję prasową, która odbędzie się 1 - ego października w Nowym Yorku. Niestety, nie znamy szczegółów, dotyczących sprzętu, który ujrzymy, ale prawdopodobnie LG szykuje kolejnego flagowca. save date 551x350

Według Evana Blassa (evleaks) LG V10 będzie korzystał z dodatkowego wyświetlacza, poświęconego na wiadomości przychodzące i inne treści. Nawiązuje on do Continuum od Samsunga, choć znajduje się nad regularnym wyświetlaczem, a nie pod. Reszta doniesień mówi o układzie scalonym Snapdragon 808,3GB pamięci operacyjnej,64GB pamięci wewnętrznej, 16MPix aparat główny, a 5MPix na froncie. Nie zapominajmy również o wymiennej baterii i porcie na karty microSD.

Poznajecie ten sprzęt? Wydaje mi się, że to nieco przemodelowany G4 z paroma nowościami, których próżno szukać u konkurencji, choć ich przydatność podczas codziennego użytkowania jest dyskusyjna. Nie wiem, czy tego typu dodatki pozwolą na odpowiednią sprzedaż sprzętu. Jak myślicie, co ciekawego ma w zanadrzu LG?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top