Poczta głosowa w WhatsApp Messenegr - już wkrótce! polecane, ciekawostki WhatsApp Messenger, WhatsApp, poczta głosowa w whatsapp, poczta głosowa, iPhone, iOS  WhatsApp Messenger już wkrótce będzie miał nową funkcję. Ta funkcja to poczta głosowa, której istnienie zostało już potwierdzone w ostatniej becie aplikacji. Whatsapp 1300x700

Poczta głosowa w WhatsApp Messenegr – już wkrótce!

WhatsApp Messenger już wkrótce będzie miał nową funkcję. Ta funkcja to poczta głosowa, której istnienie zostało już potwierdzone w ostatniej becie aplikacji.

Narazie nie ma zbyt wielu szczegółów na temat nowej funkcji, ale najprawdopodobniej będzie ona działać bardzo podobnie do poczty głosowej znanej z telefonii komórkowej, czyli gdy użytkownik komunikatora nie odbierze nadchodzącego połączenia, osoba dzwoniąca będzie mogła nagrać się na poczcie i w ten sposób zostawić wiadomość.

Poczta głosowa w WhatsApp Messenegr - już wkrótce! polecane, ciekawostki WhatsApp Messenger, WhatsApp, poczta głosowa w whatsapp, poczta głosowa, iPhone, iOS  WhatsApp Messenger już wkrótce będzie miał nową funkcję. Ta funkcja to poczta głosowa, której istnienie zostało już potwierdzone w ostatniej becie aplikacji. WhatsApp2

Kiedy funkcja trafi do finalnej wersji aplikacji? Tego nie wiemy, ale gdy tylko to nastąpi to od razu damy Wam znać.

[app 310633997]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry