iPad Pro

Pod koniec roku, Apple wypuści 12,9-calowego iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED

Jak donosi DigiTimes, firma Apple planuje wypuścić iPad Pro o przekątnej 12,9 cala z wyświetlaczem mini-LED w czwartym kwartale 2020 roku.

Według DigiTimes, Apple wprowadzi tablety z wyświetlaczami mini-LED, która umożliwiają jeszcze bardziej odchudzić gadżety firmy Apple pod koniec tego roku.

Pod koniec roku, Apple wypuści 12,9-calowego iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED polecane, ciekawostki mini LED, iPad Pro, Apple  Jak donosi DigiTimes, firma Apple planuje wypuścić iPad Pro o przekątnej 12,9 cala z wyświetlaczem mini-LED w czwartym kwartale 2020 roku. iPadPro 5

Wcześniej analityk TFI Securities Min-Chi Kuo zauważył również, że Apple przygotowuje iPada Pro o przekątnej 12,9 cala z wyświetlaczem mini-LED. Jego zdaniem tablet pojawi się jesienią tego roku. Wydanie tabletów z nowymi wyświetlaczami może jednak zostać opóźnione do 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa COVID-19.

Przypominamy, że 18 marca Apple wprowadziło zaktualizowane iPady Pro z chipami A12Z Bionic, ultra-szerokokątnym aparatem fotograficznym i skanerem LiDAR.

Więcej na temat nowych iPadów możecie przeczytaj w tym miejscu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top