satelita

Podobnie jak Apple: Samsung doda do swoich smartfonów obsługę komunikacji satelitarnej

Apple ma w iPhone 14 i iPhone 14 Pro funkcję Emergency SOS działającą przez satelitę. Jeśli wierzyć plotkom, nowy Samsung otrzyma podobą funkcję.

Jak donosi źródło Samsung współpracuje z Iridium, aby wprowadzić łączność satelitarną do nadchodzących smartfonów z rodziny Galaxy S23.

Iridium to konstelacja 66 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej, która świadczy usługi głosowe i transmisji danych. Wraz z premierą rodziny Galaxy S23 pojawi się podobno możliwość wysyłania wiadomości tekstowych i “lekkich” zdjęć przez satelitę.

Podobnie jak Apple: Samsung doda do swoich smartfonów obsługę komunikacji satelitarnej ciekawostki samsung Galaxy S23, Samsung, Apple  Apple ma w iPhone 14 i iPhone 14 Pro funkcję Emergency SOS działającą przez satelitę. Jeśli wierzyć plotkom, nowy Samsung otrzyma podobą funkcję. satelita 1

Samsung nie spodziewa się, że funkcja ta będzie potrzebna w Korei, ale uważa, że może odnieść sukces w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Chinach, a nawet na Ukrainie. Premiera nowych smartfonów Samsunga spodziewana jest na początku przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top