iphone14 etui

Podróbki etui Apple do iPhone 14 na kolejnych zdjęciach

Podróbki etui iPhone 14 na kolejnych zdjęciach. Zdjęcia do sieci trafiły za sprawą znanego informatora Majin Bu. Zobaczcie je teraz.

Jesteśmy coraz bliżej długo wyczekiwanego wrześniowego wydarzenia, które odsłoni światu bardzo oczekiwany nowy iPhone 14. Jak co roku na kilka tygodni przed światową premierą w sieci pojawiają pierwsze “nieoryginalne” akcesoria dla najnowszych smartfonów firmy.

Dziś dzięki użytkownikowi Majin Bu możemy przyjrzeć się klonom oficjalnych etui iPhone 14, które trafią do nas wraz z nowymi iPhone’ami.

Podróbki etui Apple do iPhone 14

Podróbki etui Apple do iPhone 14 na kolejnych zdjęciach ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, etui Apple do iPhone 14, etui  Podróbki etui Apple do iPhone 14 na kolejnych zdjęciach. Zdjęcia do sieci trafiły za sprawą znanego informatora Majin Bu. Zobaczcie je teraz. iPhone14 etui 1

Majin Buu jest dobrze znany ze swojej “precyzji” w zapowiadaniu etui przyszłych iPhone’ów. W tym przypadku widzimy nie mniej niż osiem silikonowych pokrowców, które powinny odpowiadać tym oficjalnym, które zobaczymy za kilka tygodni.

Majin Bu precyzuje jednak, że nie jest w stanie potwierdzić dokładności przedstawionych kolorów. Pliki CAD iPhone’a 14 są dostępne w sieci już od kilku miesięcy, dlatego bardzo prawdopodobne jest, że te etui zostały wykonane według tych konkretnych modeli CAD.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top